Bizim için her canlı özeldir!

 

Serüvenine “Maramuroğlu” adıyla 1996 yılında un ve yem sektöründe hizmet vererek başlayan firmamız, 20 yıllık tecrübesini ortaya koyup tahılın özünü inovasyonla harmanlayarak Arif Maramuroğlu önderliğinde “İnovital” markasını yaratmıştır. 

 

Yeni veya iyileştirilmiş ürün, hizmet veya üretim yöntemi geliştirmeyi ve bunu ticari gelir elde edecek hâle getirmek için yürütülen tüm süreçleri ifade eden “inovasyon” ile hayati değerde, hayat için gerekli, hayatı devam ettirici ürün ya da durumları ifade eden “vital” kelimelerinin birleşiminden oluşan adımızla, kelimelerin anlamlarına yakışır nitelikte hizmetler veriyor, sektörün öncülerinden olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. 

 

Asırlardan bu yana temel besin maddesi olan tahıllar, gerek yem olarak hayvanlar için gerekse un olarak insanlar için vazgeçilmez, vital ürünlerdir. İşin ekonomik boyutu incelendiğinde ise gelir kaynağı yaratması bakımından tahıl ve tahıl ürünlerinin sahip olduğu vital değer tartışılmazdır. Biz, bu değere değer katma hedefiyle faaliyet gösteriyor, hayatımızın merkezinde yer alan bu ürünlere inovasyonla yeni bir soluk katıyoruz.

 

Şirketimiz, “İnovital Un ve İnovital Yem” markalarının yanı sıra, şirket hedef ve kalite politikalarının tamamen örtüştüğüne inandığı, sektörünün öncü ve başarılı ismi “Abalıoğlu” yem grubunun 5 yılı aşkın süredir İzmir bölge bayisi olarak hizmet vermektedir. 

 

Üretimlerini Menemen-İzmir’deki, 3.500 m2si kapalı olmak üzere toplamda 7.000 m2lik fabrikasında gerçekleştiren firmamızın, aynı bölgede 500 m2 kapalı alana sahip fabrika satış merkezi bulunmaktadır.  Bu sayede İnovital olarak B2B (şirketler arası ticaret) müşterilerimizin yanı sıra B2C (şirketden nihai tüketiciye olan ticaret) müşterilerimize de ürün ve hizmetlerimizi ulaştırmaktayız.